AHOJ

“Správně vidíme jen srdcem”

Antoine de Saint-Exupéry

V roce 1992 jsem poprvé spatřila svět modrýma očima. Ten největší a nejpodstatnější svět pro mě vždy tvořila rodina, společně s naším čtyřnohým kočičim kámošem.

Jednoho krásného dne roku 2013, jsem obula své oblíbené boty zn. Adidas a vydala se poprvé na cestu za oceán. Z poprvé se stalo podruhé, následně potřetí a nakonec i počtvrté (v roce 2019 již po páté). Od té skvělé doby se nebojím dosazovat za slovo “láska” … cestování.

A tedy … viděna většinu času s fotoaparátem na krku, úsměvem na tváři a vášní v srdci objevuju pomalu svět a snažim se do toho občas zatáhnout i ostatní. Láká mě neočekávané dobrodružství a vůně nových míst.

Proč “Správně vidíme jen srdcem . Touto myšlenkou se snažím řídit nejen na svých cestách. Nejlépe cestovat lze rovněž pouze srdcem.

Všechny články jsou psané lidsky a autenticky formou cestovatelského deníku na kterém postupně pracuji. Všem těm, kteří sem dorazili bych chtěla předat kousek radosti a probudit v nich touhu objevovat.

Zážitky zachycené v zápiskách, jsou pouze subjetivní úvahy bez nároku na všeobecnou platnost. Deník je má vzpomínka na splněné sny, které nikdy nezapomenu.

Užijte si to tady a odneste si co nejvíc. A pokud vás něco zajímá nebojte se zeptat. 🙂

Klára 

@clarushie